Güçlü Eller YOSK’tan 1 Transfer Daha Yaptı

2018-2019 sezonunda Garanti Bankası Tekerlekli Sandalye Basketbol 1. Liginde mücadele edecek olan Keçiören Belediyesi Güçlü Eller takımı, Yalova Ortopedikler Spor Kulübü’nün pota altı oyuncusu Sami Ekin’i transfer etti.

Güçlü Eller YOSK’tan 1 Transfer Daha Yaptı

Ankara ekibi daha önce de YOSK ile sayısız başarıya imza atan antrenör Murat Saltan’la birlikte 8 yıl forma giyen Ahmet Mencik’i kadrosuna katmıştı.

YOSK’tan ayrılarak Ankara ekibine geçen antrenör Murat Saltan ise transferi sosyal medya hesabı üzerinden,” Kariyeri boyunca bir çok kez şampiyonluklar kazanmış tecrübeli oyuncu "Sami Ekin" ile anlaşmış bulunmaktayız. Hem tecrübeli sporcumuz Sami Ekin'e hem de kulübümüz Keçiören Belediyesi Eller Gücü'ne hayırlı olmasını dilerim” diyerek duyurdu.

Böylelikle Keçiören Belediyesi Güçlü Eller takımı geçen sezon 1. Ligde şampiyonluk yaşayan Yalova Ortopedikler Spor Kulübü’nden 1 antrenör ve 2 oyuncu transfer etmiş oldu.

Yalova Ortopedikler Spor Kulübü Başkanı Alpaslan Erkoç,” Şampiyon kadromuzun önemli parçalarından insanlığı ile dikkat çeken Sami Ekin kardeşimle ekonomik sebeplerden ötürü sözleşmesine son vermenin üzüntüsünü yaşıyoruz. Yeni takımı olan Keçiören Belediyesi Güçlü Eller takımında başarılarının devamını dilerim” dedi.

YORUM EKLE