banner123

Haydarcan Hedefi 12’den Vurmak İstiyor

Yalova Gençlik Hizmetleri Spor Kulübü’nün başarılı okçusu Haydarcan Yıldırım, Antalya’da yapılacak Gençlik Kupası Okçuluk Yarışmasına katılacak.

Haydarcan Hedefi 12’den Vurmak İstiyor

Türkiye Kupası’nın 2. Ayağı niteliği taşıyan müsabakalar 2-6 Mayıs tarihleri arasında 100. Yıl Okçuluk Tesislerinde gerçekleştirilecek. İlimizi ise sporcumuz Türkiye şampiyonluğu ve Türkiye üçüncülüğü bulunan Haydarcan Yıldırım ve antrenör Efrahim Canfes temsil edecek.

Gençlik Kupası Okçuluk Yarışması Dünya Okçuluk Federasyonu (WA) ve Türkiye Okçuluk Federasyonu (TOF) Yarışma Talimatı gereğince düzenlenecek olup, Kadetler (Sadece 2001 – 2003 Doğumlular) Bay – Bayan Klasik Yay, Gençler ve Büyükler, Klasik Yay – Makaralı Yay, Bay – Bayan kategorilerinde yapılacaktır.

Hedeflerinin madalya olduğunu belirten Okçuluk Antrenörü Efrahim Canfes,” Gençlik Kupası yarışına yoğun bir şekilde hazırlanan okçumuzun hedefi, yarıştan madalya ile dönmektir. Okçuluk branşının Yalova’da gelişmesi için verdiği desteklerden dolayı da Yalova Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Metin Kaplan’ a teşekkür ediyorum” dedi.

YORUM EKLE