banner131

Hersekzade Ahmetpaşa’ya Tam Not

2018-2019 sezonunda Bölgesel Amatör Lig (BAL)’da mücadele edecek olan Altınova Belediyespor’un iç saha maçlarına ev sahipliği yapacağı Hersekzade Ahmetpaşa Stadyumu Türkiye Futbol Federasyonu’ndan tam not aldı. TFF Bursa Bölge Müdürü Atilla Dönmez, stat incelemesini gerçekleştirdi.

Hersekzade Ahmetpaşa’ya Tam Not

22 - 23 Eylül 2018 tarihlerinde başlayacak olan Spor Toto Bölgesel Amatör Lig müsabakaları öncesinde TFF temsilcilerimizin saha denetimlerini tamamladı. 

23 Temmuz - 03 Ağustos 2018 tarihlerinde yapılan 1. Saha Denetimi ile 08-27 Ağustos 2018 tarihlerinde yapılacak 2.Saha Denetiminden sonra, gruplandırma ve statünün açıklanması sonrası, Eylül başında grup kuraları çekilecek.

Sarı Yeşilli ekibin sportif direktörü Abdurrahman Güneş,” Yenilenen zeminimiz ve tribünlerimiz TFF tarafından tam not aldı. Sahamız 2018-2019 sezonuna hazır. İnşallah bu sezonda şampiyonluk yaşayıp 3. Lige yükseleceğiz. Denetimler sırasında bizlerle olan Yalova ASKF Başkanı Tamer Erbul’a yöneticilerimiz Mustafa Yurt ve Hüseyin Erbeyli’ye teşekkür ediyorum. Bu sezon Altınova Belediyespor’un sezonu olacak” dedi.

Taha Arslan

YORUM EKLE