banner123

Kültürspor’dan Şahinal’a Teşekkür

Yalova’nın en yeni kulüplerinden olan Çiftlikköy Kültür Spor Kulübü, Çiftlikköy Gençlik Merkezi Müdürü Mehmet Şahinal’ı ziyaret etti.

Kültürspor’dan Şahinal’a Teşekkür

Başkan Tamer Balkaş, Başkan Yardımcısı Engin Tuna ve Sekreter Oktay Karaçay’ın yer aldığı ziyarette Şahinal’a desteklerinden ötürü plaket ve Çiftlikköy Kültür Spor Kulübü forması hediye edildi.

2018 Nisan ayında kurulduklarının altını çizen Çiftlikköy Kültür Spor Kulübü Başkanı Tamer Balkaş,” Yalova’da spor ve kültürel faaliyetlerle gençlere ve çocuklara hizmet etmek için kurulduk. Kulübümüz skor amaçlı değil spor kültürünü öğreterek sevgide saygıda ve sportif başarılarda ülke çapında duyurup yaşatmayı amaçlıyor. Birçok spor branşında çalışmalar yapmak istiyoruz. Altyapı ve 2. Amatör Kümeden liglere katılmayı planlıyoruz. Çiftlikköy Gençlik Merkezi Müdürü Mehmet Şahinal’a da verdiği desteklerinden ötürü teşekkür ediyorum” dedi.

Müdür Şahinal, Çiftlikköy Kültür Spor Kulübü ailesine teşekkür ederken, gençlere yönelik sportif ve kültürel projelerde her zaman destek vereceğinin altını çizdi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Abdurrahman şimşek
Abdurrahman şimşek - 8 ay Önce

Tebrik ederim başarılar dilerim