Play-out maçının tarihi ve saati belli oldu

Bölgesel Amatör Lig ve Süper Amatör Ligin sona ermesiyle birlikte Bölgesel Amatör ligde mücadele edebilmek için oynanacak play-out maçının tarihi ve saati belli oldu.

Play-out maçının tarihi ve saati belli oldu

Bölgesel Amatör Lig 8. Grupta mücadele eden Armutlu Belediyespor ile Yalova Süper Amatör Lig Şampiyonu Esenköyspor 15 Nisan Pazar günü Yalova Atatürk Stadyumunda saat 15:00’da karşı karşıya gelecekler.

Süper Amatör Ligde şampiyonluğunu haftalar öncesinde garantileyen ve geçtiğimiz hafta sonunda şampiyonluk kupasına kavuşan Esenköyspor ise play-out maçına adını yazdırmıştı. Bölgesel Amatör Lig 8. Grupta mücadele eden Armutlu Belediyespor 22. Haftada Bursa Merinosspor A.Ş.’ye mağlup olmasının ardından 29 puanla Altınova Belediyespor’un altında kalarak play-out maçına kalmıştı.

Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Harun Keser’in hafta arasında iki takım yöneticileri ile yaptığı toplantı sonrasında play-out maçının tarihi ve saati belli oldu.

Buna göre Armutlu Belediyespor ile Esenköyspor play-out maçında Yalova Atatürk Stadyumunda saat 15:00’da karşı karşıya gelecekler. Müsabakanın hakemleri ise Yalova dışından olacağı için en geç Cuma gününe kadar belirlenmesi bekleniyor.

YORUM EKLE