Sezon açılışı 6 Ağustos’a alındı

Yalovaspor’un daha önce 1 Ağustos olarak açıkladığı sezon açılışı teknik direktör Ahmet Yılmaz’ın raporu doğrultusunda 6 Ağustos’a alındı.

Sezon açılışı 6 Ağustos’a alındı

Pazartesi günü saat 14:00’da tesislerde toplanacak olan A takım futbolcuları, 10 gün sürecek olan yeni sezon kamp çalışmalarına başlayacak.

2012-2013 futbol sezonunda Yalova Süper Amatör Küme’de mücadele edecek olan ve yeni sezonda 50. yılını kutlayacak Yalovaspor’da Teknik patron Ahmet Yılmaz’ın belirlediği rapor sonrasında sezon açılış tarihi değiştirilirken, 6 Ağustos Pazartesi günü saat 14:00’da tesislerde bir araya gelecek olan A takım futbolcuları 10 günlük kamp çalışmalarının da startını verecek.

Yalovaspor Kulübü Genel Koordinatörü Kartal Tekin,” Daha önce 1 Ağustos olarak belirlediğimiz A Takım sezon açılışını 6 Ağustos tarihine aldık. Bu değişiklik Teknik Direktör Ahmet Yılmaz hocamızın planlamasındaki değişiklik nedeniyle oluştu.A Takımı oyuncularımız 6 Ağustos tarihinde saat 14.00'da tesislerde toplanacak ve hemen 10 günlük kamp çalışmalarına başlayacaktır" dedi.

 

YORUM EKLE

banner137

banner138