banner123

SGK turnuvasında ilk hafta sona erdi

Yalova Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü’nün düzenlediği Geleneksel 3. Kamu Kurumlar arası futbol turnuvasında ilk hafta sona erdi.

SGK turnuvasında ilk hafta sona erdi

17 Nisan-15 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirilen turnuvada A Grubunda Yalova Üniversitesi, Emniyet Müdürlüğü, Atatürk Bahçe Kültürleri Merkez Araştırma Enstitüsü ve Yalova Valiliği yer alırken, B Grubunda ise İl Müftülüğü, İl Jandarma Komutanlığı, Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü ile Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü mücadele ediyor. Bu yıl 3.’sü düzenlenen ve 8 takımın katıldığı turnuvanın santra vuruşunu Yalova SGK İl Müdürü Ali Gencer yapmıştı.

İlk hafta müsabakalarında A Grubunda Emniyet Müdürlüğü rakibi Yalova Üniversitesi’ni 3-1 ile geçerken, Yalova Valiliği ile Atatürk Bahçe Kültürleri Merkez Araştırma Enstitüsü arasındaki müsabaka 3-3 sona erdi.

B Grubunun ilk hafta müsabakalarında İl Jandarma Komutanlığı rakibi İl Müftülüğü’nü 2-0 ile geçerken turnuvanın ev sahibi takımı özelliğini taşıyan Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü ise Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü’ne 3-2 mağlup oldu.

Turnuvanın 2. Haftasında 25 Nisan Çarşamba günü A Grubunda saat 17:45’te Yalova Valiliği ile Yalova Üniversitesi, saat 19:05’te ise Emniyet Müdürlüğü ile de Atatürk Bahçe Kültürleri Merkez Araştırma Enstitüsü karşı karşıya gelecek.

B Grubunun 2. Hafta karşılaşmalarında 24 Nisan Salı günü saat 17:45’te İl Jandarma Komutanlığı ile Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü, saat 19:05’te ise Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü ile de İl Müftülüğü karşı karşıya gelecek.

YORUM EKLE