Uğur Akalp MHK’nin Gözdesi

Yalova C Klasman Yardımcı Hakemimiz Uğur Akalp, 2018-2019 sezonunda ki performansıyla Merkez Hakem Kurulu’nun gözdesi oldu.

Uğur Akalp MHK’nin Gözdesi

Şuana kadar TFF 3. Liginde 6, Ziraat Türkiye Kupası’nda ise 1 maça çıkan Akalp, Marmara Bölgesi’nde en çok maça çıkan yardımcı hakem konumunda zirvede yer alıyor. Uzun yıllar Yalova’da görev yapan Uğur Akalp TFF 3. Lig 1. Grubun 12. Haftasında Ergene Velimeşespor-Tire 1922 Spor arasında oynanacak maçta da bayrak sallayacak.  11 Kasım Pazar günü Ergene Velimeşe Stadyumunda 13:00’da oynanacak maçı Serkan Önsal yönetirken, maçın bir diğer yardımcı hakemi ise Necdet Çelik olacak.

Bu sezon C Klasmanına yükselen Ahmet Aydın ise TFF 3. Lig 1. Grubun 12. Haftasında Hekimoğlu Trabzon-Nazilli Belediyespor arasında Ahmet Suat Özyazıcı Stadyumunda 11 Kasım Pazar günü oynanacak maçta ise dördüncü hakem olarak görev yapacak.

Bölgesel Yardımcı Hakemimiz Furkan Yaman ise 11 Kasım Pazar günü Spor Toto Bölgesel Amatör Lig 6. Grubun 8. Haftasında oynanacak Yeniçağa ile Sarayönü Belediyespor karşılaşmasında yardımcı hakemlik görevini üstlenecek.

YORUM EKLE