VİP, Play-Off Potasında

Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi (TKBL)’de 4. Hafta tamamlanırken, Yalova VİP ise 8. Sırada yer alıyor. TKBL’de 4’de 4 yapan 4 takım bulunurken, kadrosunda birçok yıldızı barındıran Ordu ekibi A Koleji ise zirvede yer alıyor.

VİP, Play-Off Potasında

Oynanan 4. Hafta maçları kapsamında İzmir’de Urla Belediyesi’ne konuk olan Yalova VİP, rakibine 74-43 mağlup oldu. İstanbul Üniversitesi Gelişim’e konuk olan A Koleji parkeden 91-63’lük galibiyetle ayrılmayı başardı.

Çankaya Üniversitesi evinde ağırladığı Edremit Belediyesi Gürespor engelini 78-54’lük skorla aşmayı başardı. Bayraklı Belediyesi ise deplasmanda Akdeniz Üniversitesi’ni 85-66 mağlup etti. Elazığ İl Özel İdaresi sahasında ağırladığı Mersin Üniversitesi’ni 74-55’lik yenilgiyle evine uğurladı.

İstanbul derbisinde ise Galatasaray Gelişim Ahmet Cömert Spor Salonunda İstanbulgücü’ne 75-72 yenilirken, Mersin BŞB Gelişim ise sahasında Nesibe Aydın’ı 63-60 yendi. Kıran kırana geçen maçta Bursa Büyükşehir Belediyesi ise rakibi Mardin Büyükşehir Belediyesi’ni 76-65 devirdi. TKBL’de 5. Hafta maçları 26-27 ve 28 Ekim tarihleri arasında oynanacak.

TKBL Puan Durumu:

YORUM EKLE