banner134

Yalovalı Karateciler Sakarya’dan İkincilik Kupasıyla Döndü

Gittikleri her şampiyonadan başarılarla dönen Yalovalı karateciler, Sakarya’da düzenlenen İller Arası Karate Ligi Müsabakalarında ikincilik kupasını kazandılar.

 Yalovalı Karateciler Sakarya’dan İkincilik Kupasıyla Döndü
Gittikleri her şampiyonadan başarılarla dönen Yalovakarateciler, Sakarya’da düzenlenen İller Arası Karate Ligi Müsabakalarında ikincilik kupasını kazandılar. 
Türkiye Karate Federasyonu’nun 2016 yılı faaliyet programında bulunan İller Arası Karate Ligi Müsabakaları, 19 Mart tarihinde Sakarya’nın Hendek ilçesinde yapıldı. Bu yıl dördüncüsü düzenlenen organizasyona 11 ilden 33 kulüp ve 785 sporcu mücadele etti.  İlimizi ise Taşköprü karate ihtisas kulübü 20, Yalova Gençlik Hizmetleri Spor Kulübü 2 sporcu tatamiye çıkarak temsil ettiler.
Kıran kırana mücadele eden Yalovalı karateciler, üç birincilik, beş ikincilik ve beş de üçüncülük madalyası kazandı. Takımlar sıralamasında karatecilerimiz, ikincilik kupası almaya hak kazandılar. Yalova Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Metin Kaplan, Sakarya’dan başarılı sonuçlarla ayrılıp ikincilik kupası kazanan karatecilerimizi kutladığını dile getirdi. 
YORUM EKLE