Yalova’nın fırtınası farklı galip geldi

Yalova Trabzonspor Futbol Okulu, Yalova’da konuk ettiği İnegöl Trabzonspor Futbol Okulu ile oynadığı hazırlık maçını farklı kazanarak farkını ortaya koydu.

Yalova’nın fırtınası farklı galip geldi

Yalovalı minik fırtınaların 9-2’lik skorla farklı kazandığı hazırlık müsabakasını Trabzonspor Futbol Okulları Genel Koordinatörü Hüseyin Tok’da izledi.

İnegöl Trabzonspor futbol okulu geçtiğimiz hafta sonu Pazar günü Yalova Trabzonspor futbol okulu ile hazırlık maçı oynadı. Yaklaşık 50 kişilik kadroyla Yalova'ya gelen İnegöl Trabzonspor futbol okulu burada çeşitli yaş guruplarıyla hazırlık maçı gerçekleştirdi. Yalova ve İnegöl futbol okulları arasında düzenlenen hazırlık müsabakasını Trabzonspor Futbol Okulları Genel Koordinatörü Hüseyin Tok yerinde izledi ve okul hocalarından bilgi aldı. Yapılan çalışmanın çocuklar açısından çok önemli olduğunu söyleyen Tok, bu tür çalışmaların devamının gelmesi gerektiğini ifade etti. Ayrıca yapılan hazırlık maçında 1997 doğumluların yaptığı karşılaşmayı, Yalova Trabzonspor futbol okulu 9-2 gibi farklı bir skorla kazanmasını bildi. Müsabakada bütün dikkatleri üzerine çeken sporcu ise oynadığı müthiş futbol ve attığı 5 golle Baran Çetin oldu. Baran Çetin küçük yaşına rağmen birçok kulübünde takibi altında. Yaklaşık 1 saat çalışmaları yerinde izleyen Hüseyin Tok daha sonra tesislerden ayrıldı. Bu tür çalışmaları sürekli yapacaklarını belirten İnegöl Trabzonspor futbol okulu hocası Halil Karabulut yakında Eskişehir, Sakarya, Düzce, Bolu ve Antalya Trabzonspor futbol okullarıyla da bu tür organizasyonlar yapacaklarını ifade etti.

YORUM EKLE

banner137

banner138