banner131

Yalovaspor’da 50. Yıl heyecanı başlıyor

2012-2013 sezonunda kuruluşunun 50. yılını kutlamaya hazırlanan Yalovaspor’da yönetim kurulu yapılacak olan organizasyonlarının startını veriyor.

Yalovaspor’da 50. Yıl heyecanı başlıyor

Yarım Asırı devirecek olan Yeşil Kırmızılı dev çınar 2012-2013 sezonunu hareketli geçirecek.

2012-2013 sezonunda uygulamaya koyduğu ‘Yeniden Doğuş Projesi’ ile kuruluş yıldönümünün aynı sezona denk gelmesi camiada büyük sevinç yarattı.

50. yıl etkinlikleri ile ilgili açıklamalarda bulunan Genel Koordinatör Kartal Tekin, “Yarım yüz yıllık çınar olan Yalovaspor’umuzun 50.kuruluş yılını yeni sezonda coşkuyla kutlamak için çalışmalarımıza start verdik. Konuyla ilgili olarak proje tabanlı hazırlıklarımızı yaptık. Kulüp olarak yapacağımız etkinlikler üzerinde çalışmalarımızın son aşamasına geldik. Yalovaspor Yalova'nın markası. Yalova'ya mal olmuş durumda. Yalovaspor son yıllarda yaşadığı sportif başarısızlıklar nedeniyle Yalova genelindeki olumsuz havadan herkes rahatsızdı. Çalışmalarımız neticesinde bu olumsuz havayı dağıttık ve şimdi Yalovaspor konu olduğunda herkesin yüzünde bir umut beliriyor. Bu bizim için en önemli itici güç oluyor. Yalova’daki paydaşlarımız olan ve çözüm ortağı olarak belirlediğimiz kurum ve kuruluşlarla görüşmelerimiz de devam ediyor. 50.Yılımızı türlü etkinliklerle Yalova’ya mal edeceğiz ve coşkuyla kutlayacağız. Yalovaspor’luluk kültürü oluşturmak için birçok çalışmamız var. Bunların ilki 50.Yıl logosunu belirlemek. Bu çalışmayı da Yalovalı tasarımcılara mal etmek istiyoruz. Yalovalı bir tasarımcı kardeşimizin zihninden klavyesinden çıkan bir 50.YIL Logosu bizim için çok daha anlamlı olacaktır. Bunun için bir çalışma yaptık. 1 Ağustos 2012 Tarihine kadar tasarımcı arkadaşlarımızın hazırlamış olduğu logoları toplayıp internet sitemizde takipçilerimizin beğenisine sunacağız. Logo tasarımlarını yapan arkadaşlarımızı kulübümüzde 2 Ağustos tarihinde bir araya getireceğiz. Emeklerine teşekkür edeceğiz. En beğenilen logoyu tasarlayan arkadaşımıza da yeni sezonda Yalovaspor formasını giyecek olan tüm oyuncularımızın imzaladığı forma yanında çeşitli ikramlarımızda olacaktır. Yalovaspor Yalovalılarındır. Kulüplerine sahip çıkacaklarından en ufak bir şüphe duymuyoruz. Göreve geldiğim günden beri taraftarlardan gelen taraftar ürünleriyle ilgili olarak da çalışmalarımızı hızlandırdık. Yalova'da bulunan büyük AVM'ler de ve spor mağazalarında Yalovaspor resmi taraftar ürünlerini halkımızın beğenisine sunacağız. Ürünlerimiz her yerde satılacak. Taraftarımız internet sitemiz vasıtasıyla bile ürünlerden satın alabilecek. Takımımıza sponsor olmak için bir çok kurum ve kuruluşla görüşmelerimiz de devam ediyor. Başkanımız Tamer Erbul başta olmak üzere Yönetim Kurulu üyelerimiz bu konuda bizzat büyük mesai harcıyor. Büyük bir ilgi ve nezaketle karşılaşıyoruz. Bu durum memnuniyet yaratıyor. Yeniden Doğuş yılımızda 50.Yılımızı da kutlamak gerçekten hoş ve anlamlı bir tesadüf oldu. Böylesine özel bir yılı şampiyonlukla taçlandırmak Yalova futbolu için çok önemli bir durum ve bizler şampiyonluk için her türlü tedbiri almaya devam ediyoruz. İnşallah 50.Yılımızı kutlama balomuzda tüm Yalova orada olacak. 50.Yıl konseri de planlamalarımız arasında yer alıyor. Yalovaspor taraftarı ve Yalovalılar rahat olsunlar. Çok çalışmanın önemini biliyoruz ve çalışmayı da çok seviyoruz” dedi.

 

YORUM EKLE