Yüksel, "Hedef 4 branşta 400 sporcu yetiştirmek"

Yalova Emniyet Müdürü Hüseyin Ümit Yüksel, Polisgücü’nde lisansı bulunan sporcularla bir araya geldi. Yalova Atatürk Spor Salonu’nda yapılan etkinlikte Yüksel’e Polisgücüspor Kulüp Başkanı İl Emniyet Müdür Yardımcısı Mehmet Hakyemez, Başkan Yardımcısı Şube Müdürü Zafer Balcı, Baş Antrenör Nimet Çiçek, Antrenör Yardımcısı Hasan Tanyol ve Bayram Tekingündüz, Futbol Şube Sorumlusu Şube Müdürü Murat Sayıoğlu da eşlik etti.

Yüksel,
 Hedeflerinin 4 branşta 400 sporcu yetiştirmek olduğunu ifade edenYalova Emniyet Müdürü Hüseyin Ümit Yüksel, çocukları takım ruhuyla çalışmaya yönlendireceklerini sözlerine ekledi.

Yalova Polisgücü olarak yeni bir oluşum içinde olduklarını belirten Yalova Emniyet MüdürüYüksel,” Onları takım ruhuyla çalışmaya yönlendirmek, spor sevgisini aşılamak bizim için çok önemli. Hedef 4 branşta 400 sporcu. Futbol, basketbol, hentbol ve kort tenisi. Bunlarla ilgili Polisgücü’nde yeni bir oluşum yaptık. Bizim görevlilerimiz nezaretinde tüm antrenmanları yapıyorlar. Önemli olan liglere takılıp şampiyon olmak değil. Onları uzun süreli sporla tanıştırıp, sevdirmek. İleride de aralarından güzel sporcular çıkabilir. Özellikle 10 ile 15 yaş grubundaki çocuklarla uğraşıyoruz. Ailelerinin de muvafakatini ve desteğini alarak sporla haşır neşir yapmak istiyoruz. Diğer branşarda da antrenmanlarını izleyeceğiz, elimizden gelen desteği göstereceğiz. Bu Yalova’nın sporuna bir katkı olacak” şeklinde konuştu. 

YORUM EKLE