banner123

Yunanistan’da Madalya Arayacaklar

Yalova Belediyespor’un başarılı taekwondocuları 25-29 Nisan 2018 tarihlerinde Yunanistan’ın başkenti Atina’da yapılacak olan 3. WT President CUP müsabakalarında ter dökecek.

Yunanistan’da Madalya Arayacaklar

2018 yılında yapılacak olan Avrupa, Dünya Şampiyonaları ve Avrupa Oyunlarına kota veren ve 3000’e yakın sporcunun iştirak edeceği şampiyonaya çalışmalarını antrenör Emrah Özçelik nezaretinde sürdüren Yalovalı sporcular Özgür Gülen, Fatih Öztürk, Muammer Eray Genç ve Fethi Saruhan Tuncer katılıyor.

Bugüne kadar katıldıkları ulusal ve uluslararası turnuvalarda İlimizi ve kulüplerini başarılı bir şekilde temsil eden Belediyesporlu Taekwondocular, Milli Takımın da yoğun bir şekilde hazırlandığı bu önemli organizasyonda derece elde etmeleri halinde 2018 yılında yapılacak olan Dünya ve Avrupa Şampiyonası ile Avrupa Oyunlarına ismen kota almış olacak ve Milli Takım kafilesinde yer alacaklardır.

Atina’dan madalyalarla dönmek istediklerini belirten Özçelik, sporcularının buradan madalya ile dönmeleri için çok yoğun çalıştıklarını belirterek, bu önemli organizasyona katılımlarını sağlayan başta Belediye Başkanı Vefa Salman olmak üzere tüm belediye meclis üyelerine ve Gençlik Hizmetleri ve Spor il Müdürü Metin Kaplan’a teşekkür etti.

YORUM EKLE