TÜRK TELEKOM’DA 4.5 G ŞENLİĞİ

Türk Telekom Yalova Müdürü Hakan Tunç 4.5 G teknolojisi ile tanışmayan herkesi Türk Telekom Mağazalarına beklediklerini söyledi.

 TÜRK TELEKOM’DA 4.5 G ŞENLİĞİ
Türk Telekom Yalova Müdürü Hakan Tunç 4.5 G teknolojisi ile tanışmayan herkesi Türk Telekom Mağazalarına beklediklerini söyledi. 
Türk Telekom 4.5 G hizmetini en hızlı ve kaliteli şekilde vermeye başladı. Bu kapsamda vatandaşlarda Türk Telekom'un bu hizmetinden faydalanmak için mağazalara akın ediyor. Konuyla ilgili bir açıklama yapan Türk Telekom Yalova Müdürü Hakan Tunç ise bu teknoloji ile tanışmayan tüm vatandaşları Türk Telekom Mağazalarına davet ettiklerini dile getirerek, "1 Nisan 2016 tarihinde hayatımıza hızlı bir giriş yapan 4.5 G teknolojisi ile henüz tanışmayan müşterilerimizi Ofisimize bekliyor hızlı ve ücretsiz sim kart değişim keyfini siz çayınızı yudumlarken tamamlıyoruz.  Sim kart değişikliği için telefonunuzun uyum kriteri aranmamaktadır. Kısa bir süre için ücretsiz sunulan bu değişim hizmetinden tüm müşterilerimizin yararlanmasını istiyoruz. 4.5 G sim kartını henüz değiştirme fırsatını bulamamış TT Mobil (AVEA) müşterilerimiz için Sabah 08.30 – 17.30 saatleri arasında ücretsiz sim kart değişimi yapılmaktadır. Değişim işlemi 4.5 G hızında yapılmakta olup müşterilerimize zaman kaybı yaşatmamaktadır. Değişim için yalnızca müşterimizin TC kimlik numarası yazılı bir kimlik kartını yanında bulundurması yeterlidir.  Ayrıca 1 ay boyunca hızın keyfini çıkarabileceğiniz 10 GB internet te siz özel müşterilerimize hediyemiz olacaktır.Hızın keyfini hep birlikte yaşamak için Sim kartını değiştirmemiş tüm TT Mobil (AVEA) müşterilerimizi Şefika Sokaktaki Türk Telekom ofisinde ağırlamak istiyoruz. Ofisimiz öğle tatillerinde de hizmet vermektedir" dedi. 
YORUM EKLE

banner137

banner138