Çınarcık İlçe Sağlık Müdürlüğü’nden Sağlık Bilgilendirme Standı Çınarcık İlçe Sağlık Müdürlüğü’nden Sağlık Bilgilendirme Standı

Minikler ve öğretmenleri, hastanenin başhekimi Doç. Dr. Hasan Ergenç ve İdari ve Mali Hizmetler Müdürü Hilmi Sezer'i makamlarında ziyaret ederek bayramlarını kutladılar. Bu özel ziyaret sırasında, miniklerin hazırladığı özenle paketlenmiş şekerler, idarecilere tatlı bir sürpriz oldu.

Yalova Hastane Bayram Cosku Kres Minik Tatli Sürpriz (3)Minikler, kendi elleriyle hazırladıkları renkli şeker paketlerini, hastane yöneticilerine gülümseyerek sundular. İdareciler de miniklerin bu neşeli jestine karşılık olarak onlara özel olarak hazırlanmış bayram şekerlerini ikram ettiler. Ziyaret sırasında, miniklerin neşesiyle dolu sohbetler ve bayram temalı aktivitelerle geçen zaman, hem idarecilerin hem de miniklerin yüzlerinde tebessümlere sebep oldu. Yalova Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde gerçekleşen bu özel bayram ziyareti, hem miniklerin hem de hastane personelinin birlik ve dayanışma içinde olduğunu bir kez daha gösterdi.

HABER/ RÜMEYSA ŞAHİN

Yalova Hastane Bayram Cosku Kres Minik Tatli Sürpriz (4)

Editör: Arda Yavuz