Kent Konseyi Başkanı Mustafa Kandemir, Kent Konseyi Genel Sekreteri Erkan Çetintaş ve Yürütme Kurulu Üyeleri Mehtap Hiçyılmaz, Volkan Yılmaz, Selahattin Aras, Doğan Doğru, Arzu Demir, İdris Durmuş, Kubilay Özer, Kadın Meclisi Başkanı Fadime Yıldırım Karoğlu, Gençlik Meclisi Başkanı Fatih Ayaz, Engelli Meclisi Başkanı Hüseyin Özdemir ziyaretler de yer aldı.

İHH, DAK1 Eğitimini Tamamladı İHH, DAK1 Eğitimini Tamamladı

Yalova Kent Konsey Il Ozel Idare Termal Belediye Baskan Tebrik Ziyaret (2)İlk olarak yeniden göreve seçilen İl Genel Meclis Başkanı Hasan Soygüzel’i ziyaret eden heyet, hayırlı olsun dileklerini iletirken, gerçekleştirmiş oldukları projeler ve gelecekte planladıkları etkinlikler ile ilgili detaylı bilgi verdi. Yakın zamanda Kent Konseyleri Birliğinin Yalova’da gerçekleştirecekleri programlar hakkında istişare yapıldı. Sonraki ziyaret, ikinci dönemini yapacak olan Termal Belediye Başkanı Sinan Acar’a oldu. Kent Konseyine desteklerini her zaman sunan Acar’a, ilçede de kent konseyinin kurulması adına davette bulunuldu.

Yalova Kent Konsey Il Ozel Idare Termal Belediye Baskan Tebrik Ziyaret (4)Ziyaretler çiçek ve hazırlanan rapor kitapçığının takdimi ile son bulurken, Kent Konseyi Başkanı Mustafa Kandemir ziyaretlerle ilgili olarak; “Her geçen gün büyüyen ve gelişen kentimizin seçilmişleriyle olan görüşmeler önem arz ediyor. Bize gelen talepleri ve konseyimizin mutfağında şekillenen fikir ve önerileri doğrudan iletme şansımız oluyor. Ayrıca seçilmişlere yol haritası olması için hazırladığımız rapor kitapçığını da birinci elden iletiyoruz. Kent Konseyinin olmadığı ilçelerimizde de kurulması için davette bulunuyor ve de bulunmaya da devam ediyoruz.” dedi.

Yalova Kent Konsey Il Ozel Idare Termal Belediye Baskan Tebrik Ziyaret (3)

Editör: Arda Yavuz