31 Mart 2024 tarihinde yapılan seçimler için Türkiye Büyük Millet Meclisi 29 Şubat Perşembe günü tatile girmişti. Seçim sürecinin tamamlanması ve Ramazan Bayramı tatilinin sona ermesinin ardından normal işleyişe geri dönüldü ve partiler her hafta gerçekleştirdikleri grup toplantılarına devam etti. Bu toplantıları sürdüren partilerden biri olan Cumhuriyet Halk Partisi, Ramazan Bayramı sonrası ilk grup toplantısını 16 Nisan Salı günü gerçekleştirildi. Genel Başkan Özgür Özel’in gündeme dair konuşma gerçekleştirdiği toplantıya CHP Yalova Milletvekili Tahsin Becan da katıldı.

“Sorumluluğumuz büyük”

Başkan Güçlü; Yalova Belediyesi’nin Bu Bütçesi ile Borçları Normal ve Doğal Başkan Güçlü; Yalova Belediyesi’nin Bu Bütçesi ile Borçları Normal ve Doğal

Katıldığı grup toplantısından görüntüsünü resmi sosyal medya hesabından paylaşan Becan, ileriye dönük mesajlar verdi. Becan, “Bugün Genel Başkanımız Sayın Özgür Özel'in liderliğinde yerelden genele, iktidar yürüyüşümüzün ilk Grup toplantısını gerçekleştirdik. Batıdan doğuya, kuzeyden güneye tüm halkımız için; mutlu, huzurlu, güvenli kentler için kararlılıkla çalışacağız. Sorumluluğumuz büyük, yolumuz uzun ancak umudumuz diri, cesaretimiz tam. Mutlaka başaracağız!” ifadelerini kullandı.

Yalova Chp Grup Toplanti Genel Baskan Vekil Gelecek Mesaj Paylasim (1)

Muhabir: Göktuğ Doğukan Yüksel