Kamp kadrosunda ise Yalova amatörünün yıldız isimleri Safranspor’dan Zübeyir Nalbant, Çiftlikköy Belediyespor’dan İsmail Arda Yamaç ve Akköyspor’dan Muhammed Yıldız yer alıyor. 
TFF Engelliler Koordinasyon Kurulu Başkanı Ömer Gürsoy, Belek'te Teknik Direktör Ramazan Karacif yönetiminde Hotella otelde yoğun bir tempoda çalışmalarını sürdüren Yalova’dan 3 ismin yer aldığı İşitme Engelliler Futbol Millî Takımımızın kampını ziyaret etti. 
Millîlerimizin bu önemli turnuva öncesi son hazırlık çalışmalarını yerinde takip eden Ömer Gürsoy, Türkiye Futbol Federasyonu’nun kurumsal olarak 2006 yılından itibaren engelli futboluna destek verdiğini hatırlatarak Avrupa Şampiyonası'nda kupayı hedefleyen Ay-yıldızlılara başarılar diledi.
Yalova Avrupa Sampiyona Antalya (2)A Grubu'nda yer alan Millîlerimizin fikstürü belli oldu
20 Mayıs'ta Antalya'da başlayacak İşitme Engelliler Avrupa Şampiyonası'nda üç grupta toplam 13 takım mücadele edecek. A Grubu'nda Belçika, Fransa ve Polonya ile karşılaşacak olan Millîlerimizin fikstür programı da belli oldu. İlk maçında 21 Mayıs'ta Fransa karşısına çıkacak olan Ay-yıldızlılar, ikinci müsabakasında 23 Mayıs'ta Belçika ve grubun son karşılaşmasında ise 24 Mayıs'ta Polonya ile mücadele verecek.

2. Amatörde Normal Sezon Tamamlanıyor 2. Amatörde Normal Sezon Tamamlanıyor

Yalova Avrupa Sampiyona Antalya (3)

Editör: Arda Yavuz