Bengü Yalovalı Kadınları Coşturdu

Yalova Belediyesi tarafından Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla düzenlenen konsere katılan ünlü sanatçı Bengü Yalovalı bayanları coşturdu. Burada bayanlara çiçekler atan ve günlerini kutlayan Yalova Belediye Başkanı Yakup Koçal ise, "Bir gün değil her gün beraberiz" dedi.

Bengü Yalovalı Kadınları Coşturdu
Yalova Belediyesi Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla 90'ncı Yıl Spor Salonunda bir halk konseri düzenledi. Konsere bayanlar büyük ilgi gösterdi. Salona bayanların sevgi gösterileri ve tezahüratları arasında giren Yalova Belediye Başkanı Yakup Koçal ise konsere gelen bayanlara karanfiller attı. Ardından bir konuşma yapan Koçal, "Kadınlar bu toplumun ayrılmaz bir parçasıdır. Kadınlar bizim baş tacımızdır. Analarımız, bacılarımızı, eşlerimiz kızlarımızdır. Bizler kadınlarımızı çok önemsiyoruz. Bunun içinde hep kadınlarımızla birlikteyiz, onlarla birlikte yürüyoruz. Benimde en büyük destekçilerin kadınlarımız oldu. Bizler sizlerle bir gün değil her gün birlikteyiz. Bugün sizin gününüz. Bizde bu mutluluğunuza ortak olmak istedik ve bu konseri düzenledik. Tüm kadınlarımızın Dünya Kadınlar Günü kutlu olsun" dedi.

Ardından Eşi Suna Koçal ve AKP Kadın Kolları Başkanı Melek Dedecan'ı sahneye davet eden Koçal tüm kadınlar adına onlara çiçek sundu. Konuşmanın ardından alkışlar arasında sahne alan ünlü sanatçı Bengü ise kelimenin tam anlamı ile bayanları coşturdu. Elmas adını verdiği yeni albümündeki şarkıları Yalovalı bayanlar için seslendiren Bengü eski parçalarını söylemeyi de ihmal etmedi. Konsere katılan bayanlar Bengünün parçalarına hep birlikte eşlik ederek dev bir koro oluşturdular. Gördüğü ilgi karşısında şaşıran Bengü, "Bir çok yerde konser veriyorum. Ama Yalova'da gördüğüm coşkuya ve ilgiye hayran kalmamak mümkün değil. Sizlerle birlikte burada olmak ve hep birlikte şarkılarımı seslendirmek inanılmaz bir keyif" diyerek Yalovalı bayanlara övgüler yağdırdı. Konser gece geç saatlere kadar devam etti.


YORUM EKLE