İl Genel Meclisi Encümen Üyeleri’ni seçti

İl Genel Meclisi’nin 2012 Yılı Nisan Ayı olağan toplantısının encümen seçimi tamamlandı. İl Genel Meclisi Üyeleri 1 yıl süreyle görev yapmak üzere 5 encümen üyesini gizli oy ile belirledi. Seçim sırasında üyeler arasında renkli diyaloglar yaşandı. Mustafa Nurten(15), Mehmet Gökmenoğlu (14), A. Rıza Alkış(14), İbrahim Akay (13), Mehmet Erdem (11), encümen üyeleri seçildi.

İl Genel Meclisi Encümen Üyeleri’ni seçti

Encümen seçiminden sonra İl Özel İdaresi’nin 2012 Yılı bütçesinin yetmeyeceği anlaşıldığından Kaymakamlık Lojman giderleri görüşüldü.

2012 Nisan Ayı olağan gündemine ait 4. madde 7. madde ile birleştirilerek Altınova İlçesine Kaymakam Lojmanı ve telefon giderleri için 6 bin TL, Çiftlikköy İlçesi 4 Bin TL, Termal İlçesi Kaymakam Lojmanı ısıtma giderleri için 6 Bin TL ilave ödenek, Çınarcık İlçesi Kaymakam Lojmanı ısınma giderleri için 11 Bin TL, elektrik giderleri için 2 Bin, makam aracının bakım ve onarımı için Bin TL olmak üzere İl Özel İdaresi 14 Bin TL ilave ödenek tahsis edilmesi konusunu İl Genel Meclis Başkanı Atalaş Beştaş, Plan ve Bütçe Komisyonuna havale etti.

YORUM EKLE