İDO Pendik ve Kartal’a 5 Liraya taşıyacak

Uyguladığı esnek fiyat politikasıyla Yalovalılar’ın tepkisini toplayan İDO, kış dönemine yönelik gerçekleştirdiği kampanyayla Pendik –Yalova ve Kartal –Yalova hattında 5 Liraya yolcu taşıyacak.

İDO Pendik ve Kartal’a 5 Liraya taşıyacak
1 Kasım-31 Aralık tarihleri arasındaki yolculuklara ilişkin gerçekleştireceği kampanyayla ilgili indirimli bilet satışlarının başladığını duyuran İDO, ayrılan kampanyalı bilet fiyatlarının kontenjanlarla sınırlı olduğunu açıkladı.

İDO’nun kış dönemine yönelik olarak düzenlediği kampanyayla birlikte, 5 Lira’dan satılacak bilet sayısı 180.000 adetle sınırlı tutuluyor.

İDO Kış Kampanyasıyla Pendik –Yalova hattında 5 Lira’dan başlayan fiyatlarla bilet satışı yaparken, araçlı yolcuda ise 29 Liraya bilet bulmak mümkün. Kampanyayla birlikte kontenjan dahilinde Yenikapı –Yalova hattında ise yaya yolcu 6, araçlı yolcu bileti ise 39 Liradan başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

İDO, kampanyalı biletlerde indirimli fiyat tarifelerinin geçerli olmadığını ve kampanya kapsamındaki satın alınan biletlerin değiştirilemeyeceğini ve iade edilemeyeceğini açıkladı.

YORUM EKLE