“Altınova’mızı vizyon projelerle taçlandıracağız”

Çiçek yetiştiriciliğinin merkezi kabul edilen Yalova’nın Altınova Belediyesi, ‘Çiçek gibi yollar’ sloganı ile başlattığı çalışmalar kapsamında bu yaz 30 bin ton sıcak asfalt, 20 bin metrekare parke taşı ile 10 bin metrekare kaldırım taşı uygulaması gerçekleştirecek.

“Altınova’mızı vizyon projelerle taçlandıracağız”

Çiçek diyarı Altınova çiçek gibi yollarla donatılıyor. Çiçek yetiştiriciliğinin merkezi kabul edilen Yalova’nın Altınova Belediyesi, ‘Çiçek gibi yollar’ sloganı ile başlattığı çalışmalar kapsamında bu yaz 30 bin ton sıcak asfalt, 20 bin metrekare parke taşı ile 10 bin metrekare kaldırım taşı uygulaması gerçekleştirecek.

Başkan Dr. Metin Oral, pandemi, uzun süren olumsuz iklim koşulları ve alt yapı çalışmalarından dolayı yeni başlayan çalışmaları kısa sürede yüzde 70 oranında tamamlayacaklarına dikkat çekti. Eşsiz doğası, turizmi, tarihi, tarım ve sanayi kimliği ile Yalova’nın gözde ilçesi Altınova’da alt yapı çalışmaları, pandemi ve uzun süren olumsuz hava koşullarından dolayı geciken yol çalışmaları için seferberlik başlattı.

30 Bin Ton Asfalt, 20 Bin Mt2 Kilit Parke, 10 Bin Mt2 Kaldırım

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, konforlu ve güvenli bir ulaşım için başlattıkları çalışmalar kapsamında Altınova’yı bu yaz sezonunda 30 bin ton asfalt, 20 bin metrekare kilit taşı, 10 bin metrekare kaldırım taşı buluşturacaklarını açıkladı. Başkan Dr. Metin Oral, çalışmalar kapsamında ilçenin önemli güzergahı olan Atatürk Bulvarı’nın da baştan sona yenileceğini kaydetti.

“Sabrınız İçin Teşekkürler, Şimdi Keyif Zamanı”

Altınovalı hemşehrilerine, başta pandemi ve uzun süren olumsuz hava koşulları ile devam eden çeşitli alt yapı çalışmalarından dolayı gösterdikleri için sabır için teşekkür eden Başkan Dr. Metin Oral, “Şimdi, yenilenen caddeleri, sokakları ve kaldırımları ile çiçek gibi bir Altınova’nın keyfini sürme zamanı.” Şeklinde konuştu.

“Altınova’mızı vizyon projelerle taçlandıracağız”

Altınova’da her anlamda ve alanda hayata geçirdikleri yüzlerce özel proje ile yaşam standartlarını en üst seviyeye taşıdıklarına dikkat çeken Başkan Dr. Metin Oral, bu yıl içerisinde devreye alacakları çok sayıda yeni proje ile hizmetlerini taçlandıracaklarını söyledi. Dr. Metin Oral, “Turizmden tarihe, spordan sanata, tarımdan sanayiye marka kent #Altınşehir Altınova için bu yıl kelimenin tam anlamı ile hasat zamanı. İlçemizde, kıymetli hemşehrilemizin yaşamına değer ve ayrıcalık katacak önemli projelerimizin açılışını yapacağız. Heyecanlıyız, mutluyuz. Ama daha yapacak çok işimiz var. İlk günkü aşkla, heyecanla çalışmaya devam edeceğiz.” dedi.

RECEP CAN

YORUM EKLE