Gençlik Haftası Uluslararası Halk Oyunları Şenliği Başladı

Yalova Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nün Yalova Belediyesi ile ortaklaşa düzenlediği Gençlik Haftası etkinlikleri devam ediyor.

Gençlik Haftası Uluslararası Halk Oyunları Şenliği Başladı
15 Mayıs’ta gençlik yürüyüşü ile başlayan hafta boyunca; badminton, jimnastik, judo, boks, karate, kort tenisi, masa tenisi, streetball, mini kalede penaltı, plaj futbolu, bilek güreşi, okçuluk, satranç, bocce, matrak, mangala, yamaç paraşütü, bisiklet, plaj hentbol, güreş veuluslar arası voleybol turnuvasının da yer aldığı 24 branşta spor etkinlikleri düzenleniyor.

HALK OYUNLARI ŞENLİĞİ BEĞENİLDİ

Yalova Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nün Yalova Belediyesi ile ortaklaşa düzenlediği Gençlik Haftası etkinlikleri kapsamındaki Uluslar arası Halk Oyunları Şenliği beğenildi. Türkiye’den Yalova Gençlik Merkezi’nin yanı sıra, Arnavutluk, Bosna-Hersek, Kosova, Makedonya ve Romanya’nın iştirak ettiği şenliğin açılışı, Yalova Belediyesi Barış Manço Açık Hava Tiyatrosu’nda gerçekleştirildi. Konuk ekipler sırasıyla çıktıkları sahnede birbirinden güzel gösteriler sundular.

“GENÇLERİN BARIŞ VE DOSTLUK İÇERİSİNDE BİR ARAYA GELMELERİNİ SAĞLIYORUZ”

Yalova Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Cengiz Mete, şenliğe katılan ekiplere teşekkür etti ve Gençlik Haftası’nda ülkeleri farklı gençleri bir araya getirmenin, barış ve dostluk içerisinde tanışmalarını sağlamanın mutluluğunu yaşadıklarını belirtti. Cengiz Mete’nin ardından konuşan Yalova Belediye Başkan Yardımcısı Cengiz Dereli, gençliğe yönelik her türlü etkinliğe destek verdiklerini, Yalova Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Cengiz Mete’yi başarılı etkinliğe imza attığı için kutladıklarını söyledi. 

YORUM EKLE

banner137

banner138