Gökhan Özen, Çiftlikköy’ü Sallayacak

Çiftlikköy Belediyesi 25. Kuruluş Yılı Şenlikleri’nde pop müziğin önemli ismi Gökhan Özen sahne alacak.

Gökhan Özen, Çiftlikköy’ü Sallayacak

Çiftlikköy Belediyesi, 25. Kuruluş yılını yine görkemli bir şenlikle kutlayacak. 13- 14 Temmuz tarihlerinde yapılacak şenliğin ağır topu ise Gökhan Özen olacak. Her yıl olduğu gibi bu yıl da Mokamp tesislerinde yapılacak şenliklerin ilk gününde Yalova’nın yerel sanatçıları sahne alacak. Cuma gecesi Çiftlikköylüler Celal Güzel, Nurcan ve Ahmet Aydın’ın şarkılarıyla eğlenecek.

Cumartesi gecesi ise pop müziğin sevilen ismi Gökhan Özen sahne alacak. Uzun zamandır yurt içinde konser vermeyen yakışıklı sanatçı, hayranlarının karşısına Çiftlikköy’de çıkarak özlem giderecek. Saat 21:00’de sahneye çıkacak Gökhan Özen, eski ve yeni parçalarından oluşan bir repertuarla Çiftlikköylülere unutulmaz bir gece yaşatacak. Muhteşem gece havai fişek gösterisiyle son bulacak.

Başarılı sanatçı Gökhan Özen’i Türkiye ilk olarak 2000 yılında Özelsin isimli albümüyle tanıdı. Hemen bir yıl sonrasında çıkardığı Duman Gözlüm albümüyle inanılmaz bir başarı elde eden Gökhan Özen, bu albümdeki ‘Aramazsan Arama’ ve ‘Tabir-i Caizse’ isimli şarkılarla geniş kitleler tarafından sevildi. Daha sonra çıkardığı ‘Civciv’, ‘Aslında’ ve ‘Kalbim Seninle’ isimli şarkılarıyla başarısını sürdüren genç sanatçı, oyunculukta da önemli projelere imza attı. ‘Sevda Çiçeği’ ve ‘Yalan Dünya’ isimli iki dizide başrol oynayan Özen, son olarak ‘Yıldız Masalı’ adlı dizide de kendini gösterdi. Özen, ‘Resimler& Hayaller’, ‘Bize Aşk Lazım’ ve son olarak da ‘Başka’ adlı albümleriyle müzikteki başarısını da sürdürdü.

Özen’in bugüne kadar çıkardığı albümlerde pek çok şarkısı da hit olarak müzik listelerinde hep üst sıralarda yer aldı.

 

YORUM EKLE

banner137

banner138