Köylerin yol sorunu çözüme kavuşuyor

Yalova İl Özel İdaresi köylerdeki yol yapım çalışmalarını yaz aylarıyla birlikte arttırırken yapılan çalışmalar köylüler tarafından memnuniyetle karşılanıyor.

Köylerin yol sorunu çözüme kavuşuyor
Köylerde yol yapım çalışmalarının devam ettiğini belirten İl Genel Meclis Başkanı Ali Rıza Alkış, son olarak Safran ve Hacımehmet Köyiçi’nde yapılan çalışmalarla stabilize yeni ulaşım yolları açıldığını ifade etti.

Yapılan yol çalışmalarıyla ilgili bilgilendirmede bulunan İl Genel Meclis Başkanı Ali Rıza Alkış, “ İl Özel İdaresi zamanla yarışırcasına hizmetlerine devam ediyor . Yapılan iş programı doğrultusunda çalışmalarına aralıksız devam eden ekipler asfalt sezonuna kadar  köylerdeki stabilize yol ihtiyacı olan köylerin yol yapım ve bakım onarımlarını tamamlamayı hedeflidir. Bu kapsamda Merkez ilçeye bağlı Safran ve Hacımehmet Köy içi ve arazi yollarının bakım yapılarak arazilere stabilize yeni ulaşım yolları açıldı. Bu çalışmalarda çiftçilerin arazilerine gidip gelmelerinde problem yaşamaları hedeflenmektedir. Yapılan bu çalışmalar köylülerimizce de memnuniyetle karşılanmıştır” açıklamasında bulundu.

YORUM EKLE

banner137

banner138