“Markalaşmak için Yalova halkından da destek bekliyoruz”

Yalova Ticaret ve Sanayi Odası İl Kadın Girişimciler Kurulu ve Yalova Girişimci Kadınlar Derneği tarafından ortaklaşa olarak gerçekleştirilen ‘Hobim İşim Olsun’ projesiyle süs sabunu yapımını öğrenen kursiyerler, çalışmalarını Yalova Belediyesi Güzel Sanatlar Merkezi’nde açtıkları stantta satışa sundu.

“Markalaşmak için Yalova halkından da destek bekliyoruz”

Yalova Valiliği ve Yalova Belediyesi’nin de desteklediği Hobim İşim Olsun projesinin geliştirilmesi amacıyla düzenlenen kursların ikinci ayağı olan Karanfil Evi’ndeki  eğitici eğitimi kursunun tamamlanmasının ardından, kursiyerler çalışmalarını Yalovalılar’ın beğenisine sundu.

Satışa sunulan stantta; kursiyerlerin  birbirinden yaratıcı ve orijinal çalışmalarından oluşan  değişik formlardaki çiçekli süs sabunu ürünler dikkat çekiyor.

‘Hobim İşim Olsun’ projesi süs sabunu kursunu bitiren kursiyerler adına konuşan Fatma Çelikkanat, yaptıkları işi hobi olmaktan öte bir sektör haline getirebilmek ve sürdürülebilir bir çalışmayla marka haline dönüştürmek için Yalova halkından da destek beklediklerini söyledi. Çelikkanat, “Hobim İşim Olsun” Süs Sabunu Projesi kursiyerleri olarak bu işi geliştirerek farklı sektörlere de hizmet verebileceklerini bu amaçla nikah, düğün gibi farklı organizasyonlarda da çiçek sabunu projesiyle yer alabileceklerini dile getirdi.

YORUM EKLE

banner137

banner138