Spontane Coffee hizmete girdi

Yalova'da bir ilk olan Spontane Coffee düzenlenen açılışla hizmete girdi. Fatih Caddesi girişinde açılan Spontane Coffee'nin açılış kurdelesini ise Yalova Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Tahsin Becan ve işletmeci İbrahim Üstem birlikte kesti.

Spontane Coffee hizmete girdi

Yalova'da bir ilk olan Spontane Coffee düzenlenen açılışla  hizmete girdi. Fatih Caddesi girişinde açılan Spontane Coffee'nin açılış kurdelesini ise Yalova Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Tahsin Becan ve işletmeci İbrahim Üstem birlikte kesti.


İşletmeciliğini İbrahim Üstem'in yaptığı Spontane Coffee'nin açılışını gerçekleştiren YTSO Başkanı Tahsin Becan, Yalova'da bir ilk olan işletmeye 'bol kazançlar' diledi. İşletmeci İbrahim Üstem, "Bu tarz Yalova'da ilk bir olacak. Vatandaşlarımızın da bu tarzı kısa sürede seveceklerini ve ilgi göstereceklerini düşünüyoruz" dedi. Fatih Caddesi girişinde hizmete giren Spontane Coffee'de  Latte, Mocha, Americano, Espresso, Türk Kahvesi, Red Eye, Flat White gibi kahve çeşitleri müşterilerle 'al-git' konsepti ile buluşturuluyor.

YORUM EKLE