Vali Civelek Kurtköy’ün sorunlarını dinledi

Yalova Valisi Esengül Civelek, Yalova merkeze bağlı Kurtköy Muhtarlığı tarafından düzenlenen organizasyonla köyün kadınlarıyla buluştu.

Vali Civelek Kurtköy’ün sorunlarını dinledi
Kurtköy meydanında gerçekleştirilen toplantı organizasyonda, Kurtköylü kadınlar sorunlarını, ihtiyaç ve taleplerini Vali Civelek’e iletme imkanı buldular. Vali Civelek’in Kurtköylü kadınlarla olan buluşmasında; vali yardımcısı Saim Eskioğlu, İl Özel İdare Yatırım İnşaat Müdürü Rahim Aydın ve Kurtköy Muhtarı Abdülkadir Dursunbek  de hazır bulundu.

Kurtköylü kadınların talepleri doğrultusunda kadınların kendilerini geliştirebilmeleri amacıyla ve köy gençlerinin işsizlikten kurtulması için İş Kur İl Müdürlüğü istihdam projeleri kapsamında çalışmalar başlatılacağını ifade eden Vali Esengül Civelek, gereken desteğin sağlanacağını söyledi.

Kurtköylü kadınlarla buluşan Vali Civelek, ayrıca köyün sorunlarıyla ilgili gerekli çalışmaların da gerçekleştirileceğini belirterek, Köydes ve İl Özel İdaresi kapsamında yapılan yol ve altyapı projelerinin denetlenerek, köy içi yolların bakım ve onarımlarının yapılacağını ve köy içinden geçen derenin ıslah çalışmasına geçileceğini ifade etti.

YORUM EKLE

banner137

banner138