BAŞKAN KOÇAL, ORGANİCA'DA STRES ATTI

Yalova Belediye Başkanı Yakup Koçal pazar kahvaltısını ailesi ile birlikte Safran Köyü'nde hizmet veren Organica Restoran'da yaptı.

BAŞKAN KOÇAL, ORGANİCA'DA STRES ATTI
Açıldığı günden bu yana büyük ilgi gören, Masal Köyü sitesi içerisinde yer alan Organica Restoran'ın bu haftaki konukları arasında Yalova Belediye Başkanı Yakup Bilgin Koçal ve ailesi de vardı. Doğal ortamda organik kahvaltı yaparak, bir haftanın stresini ailesiyle birlikte atan Başkan Koçal, Organica Restoran'ı çok beğendiğini ifade ederek, " Bütün güzelliğiyle gerçekten adı gibi kahvaltısı da organik. Pazar kahvaltısı için burayı tercih ettik ve pişman olmadık. Doğayla iç içe ailemle birlikte kahvaltı yaptım. İşletme sahibi Neşe Hanım'a ve bütün çalışanlara teşekkür ederim" dedi.

Organica Restoran sahibi Neşe Gedik ise, köy kahvaltısının tamamen organik olduğunu vurgulayarak, " Belediye başkanımıza bizi onurlandırdığı için teşekkür ederim. Her şeyi detayına kadar düşünüp, müşterilerimize hizmet ediyoruz. Ekmeğimizi bile kendimiz taş fırınımızda pişiriyoruz ve servis ediyoruz. Yumurtalarımızı, kümeslerimizden topluyoruz. Misafirlerimizin sağlığı için her şeyi düşünüyoruz. Küçük çocuklarımız Organica'da serbestçe eğlenebiliyorlar. Organik kahvaltının yanı sıra organik yemeklerimizin de olduğunu hatırlıyor,eşsiz lezzetler arayanları restoranımıza bekliyoruz" şeklinde konuştu.

YORUM EKLE

banner137

banner138