BörekTime Görkemli Şekilde Açıldı

Arabacılar Sokak'ta bulunan BörekTime Simit&Cafe'nin açılışı büyük bir törenle yapıldı. Açılış kurdelesini, Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman kesti.

BörekTime Görkemli Şekilde Açıldı

Açılışa yoğun ilgi gösterilirken, bando takımı birbirinden hareketli parçaları icrasıyla açılışa renk kattı. Hayırlı olsun dileklerini ilettiğimiz işletme sahibi Gülten Talay, ''Altı üstü baklava hamuru, içinde üç çeşit özel peyniri bulunan muazzam bir böreğimiz var. Müşterilerimizin onu mutlaka tatması gerekiyor. Tadını merak edenler gelip diğer çeşitlerimizi de görebilir.'' dedi.

Planlı bir açılış yaptıklarına da değinen Talay, iş yerini iki ay önce açtıklarını fakat Ramazan ayına denk gelmesinden dolayı açılışın bugüne nasip olduğunu belirtti. Talay, ''Eşim de imalatta görevli. Tamamen biz yapıyoruz. Herkes gönül rahatlığıyla tüketebilir. Mide yakmaz, kaliteli ürün, kaliteli yağ kullanıyoruz.'' ifadelerini kullandı.

Açılışta Belediye Başkanı Vefa Salman da hazır bulundu. Gün içerisinde üç açılış yapacağını belirten Salman, hayırlı olsun temennisinde bulunarak kurdeleyi kesti.

YORUM EKLE

banner137

banner138