Festival Ekipleri’nden Başkan Koçal’a Ziyaret

Yalova Belediyesi ile Yalova Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nün ortaklaşa düzenlediği Gençlik Haftası etkinlikleri kapsamında Yalova’ya gelen sporcular, folklorcular ve Romanya’nın Mecidiye Belediyesi’nden gelen heyet Yalova Belediye Başkanı Yakup B. Koçal’ı ziyaret etti.

Festival Ekipleri’nden Başkan Koçal’a Ziyaret
 Romanya’nın Mecidiye kentinden gelen belediye heyeti ve voleybolcular, Yalova’da bulunmaktan dolayı mutlu olduklarını ifade ederek organizasyonun çok güzel geçtiğini söylediler.

Spor etkinlikleri adıyla gençlerin bir araya gelmesinden memnuniyet duyduğunu dile getiren Başkan Koçal, heyet temsilcisi Dumitru Mırıca ve sporculara Yalova’yı simgeleyen hediyeler takdim etti.

Daha sonra Arnavutluk, Bosna-Hersek, Kosova, Makedonya ve Romanya’dan gelen folklor ekiplerini ağırlayan Yalova Belediye Başkanı Yakup B. Koçal, “Atatürk’ün gençlere armağan ettiği bayram haftasında gençlerin bir araya gelerek yeni kültürlerle tanışması, dünya barışına büyük katkı sağlayacaktır” diye konuştu. Başkan Koçal; “İnşallah burada güzel vakit geçirir, mutlu olarak ayrılırsınız. Organizasyondaki eksiklikleri bizlere, güzellikleri ise memleketinizdeki dostlarınıza iletmenizi rica ediyorum” dedi.

Yalova Belediye Başkanı Yakup B. Koçal, Yalova’nın sosyal, ekonomik, coğrafi konularında bilgiler verdikten sonra ekiplerin hediyelerini kabul etti ve günün anısına hatıra fotoğrafı çektirdi.

YORUM EKLE

banner137

banner138