Altınova ilk hazırlık maçını bugün yapacak

Bölgesel Amatör Ligdeki temsilcilerimizden Altınova Belediyespor yeni sezon öncesi ilk hazırlık maçını bugün yapacak. Sarı Yeşilli ekip 27 ağustos Pazartesi günü saat 17:30’da Gölcük Kavaklı Stadında Kocaeli 1. Amatör Kümede şampiyonluk sevinci yaşayarak Süper Amatör Kümeye yükselen MAP Kavaklıspor ile karşı karşıya gelecek.

Altınova ilk hazırlık maçını bugün yapacak

Teknik direktörlük sorununu Okan Yılmaz ile çözen Altınova Belediyespor daha sonra iç ve dış transfere ağırlık vermiş ve kadrosunu güçlendirmişti. 24 Ağustos-31 Ağustos tarihleri arasında Termal Dinana Otelde kampa giren Sarı Yeşilli ekip ilk hazırlık maçını 27 ağustos Pazartesi yapacak.


Bölgesel Amatör Lig 9. Grupta Armutlu Belediyespor ile birlikte zorlu grupta yer alan Altınova Belediyespor yeni sezon hazırlıklarını ise ara vermeden sürdürüyor. Kadrosunu güçlendirme adına transfer görüşmelerini sessiz ve derinden yürüten kulüp 27 ağustos Pazartesi günü saat 17:30’da Gölcük Kavaklı Stadında Kocaeli 1. Amatör Kümede şampiyonluk sevinci yaşayarak Süper Amatör Kümeye yükselen MAP Kavaklıspor ile ilk hazırlık müsabakasını yapacak.

YORUM EKLE

banner137

banner138