Aydın’dan, Hacıosmanoğlu’na tebrik

İdmanocağıspor Kulübü eski başkanlarından Ali Faik Aydın, Trabzonspor’da yapılan 67. Seçimli Genel Kurulu sonrasında başkan seçilen İbrahim Hacıosmanoğlu’nu tebrik etti.

Aydın’dan, Hacıosmanoğlu’na tebrik
Bordo Mavili  Kulübü'n 9 Mayıs Spor Salonunda gerçekleştirilen 67. Seçimli Genel Kurulunda 1571 üyenin oyunu alarak Bordo-Mavili camianın yeni başkanı olan İbrahim Hacıosmanoğlu’na ilk tebrik edenler arasında İdmanocağıspor Kulübü eski başkanı Ali Faik Aydın’da yer aldı.

İbrahim Hacıosmanoğlu’nun Trabzonspor Kulübü’nün yeni başkanı olmasından dolayı büyük mutluluk yaşadıklarını belirten Aydın, “Başkanımız ile yıllar öncesine dayanan bir dostluğumuz var. Tecrübeli, samimi bir spor adamıdır ve değerli büyüğümüzdür. Daha önce yaptığımız çalışmalarda İbrahim Bey her defasında bizlerin yanında olmuştur. Yönetiminde çok değerli büyüklerimiz var. Hacıosmanoğlu ile görüştük ve kendisini tebrik ettik. Trabzonspor’un yeni başkanını makamında da ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerimizi sunacağız. Başkanımız en kısa zamanda hemşehrileriyle ve Trabzonspor taraftarlarıyla bir arada olmak için Yalova'ya gelecek” şeklinde konuştu.

YORUM EKLE

banner137

banner138