Belediyenin voleybol fabrikası çalışmalarını sürdürüyor

Yalova’da alt yapıdan yetiştirdiği oyuncularla dikkat çeken Yalova Belediyespor’da yeni sezon antrenmanlarına start verdi.

Belediyenin voleybol fabrikası çalışmalarını sürdürüyor
2012-2013 sezonunda Bayanlar Voleybol Bölgesel Ligi’nde mücadele edecek Yalova Belediyespor’da A takım antrenmanlarının yanı sıra, altyapı çalışmaları hazırlıklarına başladı.

Antrenör Fikret Uzun yönetiminde Atatürk Spor Salonu’nda başlayan yeni sezon hazırlıklarına 22 sporcu katıldı.

Sezon hazırlıkları ilgili bilgi veren Yalova Belediyesi Bayan Voleybol Takımı Antrenörü Fikret Uzun, “Yaz döneminde gerçekleştirdiğimiz çalışmalardan sonra 2012-2013 sezonu antrenmanlarımız start aldı. Şimdilik 22 sporcuyla çalışmalara başladık. Ancak bir sonraki antrenmanda bu sayı daha da artacak. A takımımızın yanı sıra altyapı sporcularımız da, Yalova Belediyespor bünyesinde çalışmalarını sürdürecek. Bayanlar Voleybol Bölgesel Ligi’nde yer alacak takımımız, müsabakalar başlayana kadar hazır hale gelip lige start verecek. Diğer sporcularımız da mahalli liglerde mücadelelerini sergileyecek. Yalova Belediyespor olarak öncelikli hedefimiz voleybolcu yetiştirmektir. Şuan A takımda olan birçok oyuncumuz, geçmiş yıllarda altyapıdan yetişen sporcularımız. Şimdi onlar kendilerini geliştirerek A takım seviyesine geldi ve altyapıdan yeni oyuncular yetiştirip, sağlam temeller üzerine altyapımızı kurmak istiyoruz” diyerek sözlerini tamamladı.

YORUM EKLE

banner137

banner138