Dev Adamlar Mangal Partisi Yaptı

Türkiye Basketbol Liginde ki temsilcimiz Semt77 Yalovaspor Basketbol yönetimi, teknik heyet, oyuncular 2019-2020 sezonu öncesi mangal partisinde bir araya geldi.

Dev Adamlar Mangal Partisi Yaptı

Bu sezon hem TBL’de hem de Federasyon Kupasında mücadele edecek olan Yeşil Kırmızılı ekip kulübün sponsoru Yalova Group’ta gerçekleşen mangal partisinde moral depoladılar.

“Hedefimiz Play-Off”

Semt77 Yalovaspor Basketbol Başkanı Orbay Tuna, “Geçtiğimiz sezon bazı talihsizlikler yaşadık. Farklı önde olduğumuz bazı maçları şanssız bir şekilde kaybettik. Bazı maçlarda da sahadan galip ayrıldık. Ancak bu sezon her şey çok daha farklı. Çok iyi bir oluşum içine girdik. Teknik heyetinden oyuncusuna kadar hepimiz daha yukarıları istiyoruz. Bu sezon hedefimiz büyük. Play-off ve çıkabildiğimiz kadar üst tur. Federasyon Kupası’nda da yine ilk aşamada gruptan çıkmak bizim arzumuz. Bu kadar karakterli ve bu kadar dürüst bir oluşumla isi işler başaracağımıza inanıyorum” dedi.

Mangal partisi sonrasında yönetici, teknik heyet ve oyuncular yeni sezon anısına pasta keserek hatıra fotoğrafı çekildiler.

YORUM EKLE

banner137

banner138