Doğanspor Yeni Başkanını Seçti

1.Amatör Küme ekiplerinden Doğanspor üç yıl görev yapacak olan yeni başkanını kulüp lokalinde yapılan kongrede seçti. Sarı Kırmızılı ekipte dört dönemdir başkanlık görevini yürüten Şenol Çakırgöz görevini Süreyya Yılmaz’a devretti. Olağan Genel Kurulda iki yıl olan başkanlık süresi ise üç yıla çıkarıldı.

Doğanspor Yeni Başkanını Seçti

Amatör kümede sayısız şampiyonluk yaşayan Doğanspor’da başkanlık koltuğuna oturan Süreyya Yılmaz’ın yönetiminde Tevfik Efe, Tuna Güngör, Fethi Yavuzdeğer, Hüseyin Akçil, Levent Kaya ve Cihan Efe bulunuyor. Denetleme Kurulunda ise Yusuf Demirhan, Mehmet Çakırgöz ve İsmail Özdemir yer alıyor.

“Çakırgöz’e emeklerinden dolayı teşekkür ediyorum”

Doğanspor Kulübü Başkanı Süreyya Yılmaz,” Uzun bir aranın ardından yeniden başkan olmak beni gururlandırdı. 4 dönem görev yapan başkanımız Şenol Çakırgöz’e teşekkür ediyorum. Kulübümüz için önemli işler yaptı. Bizde bayrağı devralarak bıraktığı yerden Yalova sporuna hizmet edeceğiz. Doğanspor olarak her zaman olduğu gibi altyapımıza önem verip Türk futboluna yeni yetenekler sunacağız. Bu yolda benimle birlikte yürüyecek olan yönetimde ki arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” dedi.

YORUM EKLE