Ece Haraç Belçika’da Finale Yükseldi

Yalovalı Milli masa tenisi sporcumuz Ece Haraç Belçika’da mücadele ettiği U-21 Masa Tenisi Avrupa Şampiyonası’nda finale yükseldi. Liege kentine bağlı Spa kasabasında devam eden organizasyonda Türkiye ve Yalova rüzgarı esiyor.

Ece Haraç Belçika’da Finale Yükseldi

Yalovalı antrenör Bayram Ali Yıldız ile milli sporcumuz Ece Haraç’ın da yer aldığı Türkiye Kadın Masa Tenisi Milli Takımı, yarı finalde Rus rakibini yenerek finale yükseldi.

10 Kasım’da start alan U-21 Masa Tenisi Avrupa Şampiyonası’nda ülkemizi sporcumuz Ece Haraç ve antrenör Bayram Ali Yıldız temsil ediyor.

. Ferdi, mix ve double kategorilerinde yapılan organizasyonda Yalovalı başarılı antrenör Bayram Ali Yıldız'ın da görev yaptığı ve sporcumuz Ece Haraç’ın raket salladığı kadın milli takımımız, finale çıkarak çok büyük bir başarıya imza attı. Turnuvaya raiking puanları ile katılma başarısı gösteren Ece Haraç, çiftlerde partneri Özge Yılmaz ile birlikte başarılı sonuçlara imza atıyor. Ece ve Özge çifti, Rus Maria Tailakova ve Elizabeth Abramian çiftine 3-1’lik üstünlük sağladı. Böylece Ece, Özge ile birlikte finalde Sırp rakipleri Sabina Surjan ve Tijana Jokic çifti ile eşleşti.

YORUM EKLE