TÜFAD’dan çiçek jesti

TÜFAD Yalova Şubesi hafta sonunda start alan yeni sezonun ilk mücadelesine çiçek jesti ile damga vurdu. TÜFAD Yalova Şubesi üyeleri sahaya inerek çiçek takdim etti ve başarı dileklerinde bulundu.

TÜFAD’dan çiçek jesti
TÜFAD Yalova Şube Başkanı Mütahir Özliman ve yönetim kurulu üyeleri yeşil zemine ayak basarak sezonun ilk maçında görev yapan hakem triosuna, futbolculara, teknik heyete, saha komiserine, saha gözlemcisine ve sağlık personeline çiçek takdiminde bulunarak başarı diledi.

Yeni sezonun hayırlı olmasını dileyen TÜFAD Yalova Şubesi Başkanı Mütahir Özliman, “Geçtiğimiz hafta sonu 1. Amatör Küme müsabakalarıyla start alan yeni sezonun öncelikle Yalova futboluna ve tüm amatör kulüplerimize hayırlı olmasını diliyoruz. 2012-2013 sezonunda saha içinde mücadele eden futbolcularımıza, müsabakayı yöneten hakem triomuza, kulüp antrenörlerimize, takım kaptanlarımıza, saha komiserlerimize, saha gözlemcimize ve sağlık personeli arkadaşımıza çiçek vermeyi uygun gördük. Yeni sezonda fair-play ruhunun ön planda olması ve saha içerisinde veya saha dışarısında istenmeyen olayların yaşanmaması en büyük dileğimizdir” şeklinde konuştu.

YORUM EKLE

banner137

banner138