“Türkiye’ye Örnek Bir Tesis”

Yalova futboluna önemli isimler kazandıran Acarspor, Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Namık Öz ve beraberindekileri ağırladı.

“Türkiye’ye Örnek Bir Tesis”

Adnan Menderes Mahallesi’nde bulunan yeni tesisleriyle adeta göz kamaştıran Sarı Lacivertli ekibin önemli konukları vardı. MHP Yalova İl Başkanı Namık Öz, Merkez İlçe Başkanı Aydın Altun, MHP’li Belediye Başkan Yardımcısı ve Meclis Üyesi Bahaddin Erbay, Türkiye Kamu-Sen Yalova İl Başkanı Mustafa Deviren ve partililerin yer aldığı ziyaretin ardından MHP kurmayları, Acarspor tesislerini yöneticilerle birlikte incelediler. MHP heyeti, Acarspor Yönetim Kurulu Üyeleri Mehmet Ali Uzman, Selahattin Yıldız, Aziz Yüceur ve Sportif Direktör Sami Bahçekapılı ve sporcularla bir araya gelip spor üstüne sohbet ettiler.

 “Türkiye’ye örnek bir tesis”

Ziyarette konuşan MHP Yalova İl Başkanı Namık Öz, “İlimizin köklü kulüplerinden Acarspor’un sosyal tesislerini gezerek inceledik. Örnek bir kulüp ve örnek bir tesis. Sadece Acarspor kulübü sporcuları için değil, bulunduğu mahalledeki sporcularla diğer takımlara da her zaman kapılarını açan Yalova’mızın bu güzide kulübünü kutluyorum” diye konuştu.

YORUM EKLE