Yalovaspor Türkiye’ye bir ilki sundu

50. yaşını kutlayan Yalovaspor Kulübü yönetiminin çalışmaları sonrasında kendi isim ve logosunun yer aldığı ayrıca 4 büyük kulübün adının yer aldığı taraftar atkısı tasarlayıp Türkiye’de bir ilki gerçekleştirdi.

Yalovaspor Türkiye’ye bir ilki sundu
1963 yılında kurulan ve uzun yıllar profesyonel liglerde mücadele ettikten sonra geçtiğimiz sezon Süper Amatör Küme’ye düşen Yalovaspor’un yönetim kurulu üyeleri şehrin ve takımın tekrar eski günlere dönmesi için birbirinden özverili çalışmalara imza atıyorlar. Bunun en son örneği ise Türkiye’de bir ilk olan aynı atkıda Yalovaspor takımının logosu ile 4 büyüklerin logoları bulunuyor.

Böyle bir projeyi hayata geçirerek bir ilki başardıklarını söyleyen Yalovaspor Kulübü 2. Başkanı ve Ceo’su Hakan Suiçmez, “Biz bu projeyi yaparken Spor Kardeşlik ve Dostluktur sloganından yola çıkarak bunu gerçekleştirdik. Bu atkılardan kesinlikle maddi kazanç elde etmiyoruz. Yalova bilindiği gibi eskiden İstanbul’un bir ilçesiydi ve dört güzide kulübümüzün taraftarları şehrimizde bulunmaktadır. Bizde hem gönlündeki takımın hem de yaşadığı şehrin takımına destek vermek isteyen taraftarlarımızın, sporun kardeşlik ve dostluk olduğunu belirten sloganımızla bunları isteyen her kesime dağıtıyoruz” dedi.

 

YORUM EKLE

banner137

banner138