Yalovaspor’a Ahde Vefa’sızlık

2012-2013 sezonunda Yalova Süper Amatör Kümede mücadele eden Yalovaspor Kuruluşunun 50. Yıldönümü kutlama amacıyla düzenlenen Ahde Vefa gecesine vefasızlık göze çarptı.

Yalovaspor’a Ahde Vefa’sızlık
Yalova Belediyesi Raif Dinçkök Kültür Merkezinde yapılan geceye katılımın oldukça az olması dikkatleri çekti.

Geceye Çiftlikköy Belediye Başkanı Metin Dağ, CHP İl Başkanı Özcan Özel, Yalovaspor Kulübü eski başkanları Erdinç Erkorkmaz, Adnan Kırtay, Zeki Baş, Ertuğrul Arslan, Dr. Turhan Şener gibi isimlerin yanı sıra çok sayıda davetli katıldı.

Ahde Vefa gecesinde Yalovaspor kulübü kurucularının yakınları ve Yalovaspor’da başkanlık yapmış isimler ve yakınları Yalovaspor Yönetim Kurulu tarafından verilen belgelerle onurlandırıldı. Gecenin sunuculuğunu Yalova’nın sevilen ses sanatçısı Gül Ersoy yaparken açılış konuşmasını ise Yalovaspor Kulübü Başkanı Tamer Erbul yaptı.

Yalovaspor’u iyi günlerin beklediğine vurgu yapan Erbul,” Yalovaspor’u borçlarından arındı. Şuanda da Süper Amatör Kümede şampiyonluk yolunda ilerliyor. İnşallah hedefimiz olan şampiyonluğa ulaşacağız. Kulübümüze kurumsal kimlik katmak için birçok projemizi hayata geçirdik. Yalovaspor gelecek yıllarda çok daha iyi yerlere gelecektir” diyerek sözlerini tamamladı.

“U-19 takımı şampiyonluk kupasını aldı”

Yalova U-19 Ligi B Grubunu lider olarak tamamlayan Yalovaspor U-19 takımı ve antrenörler Kartal Tekin ve Nejdet Toker şampiyonluk kupasını Yalova Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Harun Keser’in elinden aldılar.

Zorlu maratonda şampiyon olan Yalovaspor U-19 takımını Başkan Tamer Erbul ve Yalovaspor Kulübü Başkan yardımcısı ve CEO’su Hakan Suiçmez tebrik etti.

“Emeği geçenlere belgeleri verildi”

Kupa töreninin ardından Yalovaspor kulübüne emeği geçenlere verilmek üzere belge törenine geçildi. Yalovaspor Kulübü kurucularının yakınlarına ve Yalovaspor’da başkanlık yapmış isimlerle vefat ettikleri için aramızda bulunmayan başkanların yakınlarına ahde vefa belgeleri Yalovaspor Başkanı Tamer Erbul, Yalovaspor Kulübü Başkan yardımcısı ve CEO’su Hakan Suiçmez, Yönetim Kurulu üyeleri Hasan Büyük ve Zihni Baş tarafından verildi.

Belge törenin ardından Yalovaspor’un eski başkanlarından Adnan Kırtay ve Yalovaspor Kulübü Başkan yardımcısı ve CEO’su Hakan Suiçmez’in yaptığı konuşmalar ve verdiği mesajlar ise dikkat çekti.

Gece Yalovalı sanatçılar Esref Üstün, Hakhan Anaç, Utku Köşedar, Ali Çolakoglu’nun söylediği şarkılarla son buldu.

YORUM EKLE

banner137

banner138