Yelkencilerimiz Türkiye Federasyon Kupası mücadele edecekler

Yalova Su Sporları ve Yelken Kulübü, Kocaeli’nde yapılacak Türkiye Federasyon Kupası’nda mücadele edecekler.Türkiye Federasyon Kupası, 13-16 Eylül tarihleri arasında Kocaeli Çayırova Şişecam Tesisleri’nde yapılacak.

Yelkencilerimiz Türkiye Federasyon Kupası mücadele edecekler
5 sporcuyla bu kupada yer alacak temsilcimiz, optimist dalında yarışacak. Kutal Küntay Deviren, Yaren Deviren, Yaprak Fitoz, Umut Güner ve Metehan Deviren’in yer aldığı Yalova kafilesinde, Yelken İl Temsilcisi Ali Cesur’un yanı sıra, Yalova Su Sporları ve Yelken Kulübü Başkan Yardımcısı ile Antrenörü Mustafa Deviren de bulunuyor.

Bu organizasyonda Yalova’yı en iyi şekilde temsil edeceklerini belirten Mustafa Deviren, “Kocaeli Çayırova Şişecam Tesisleri’ndeki Türkiye Federasyon Kupası’nda ilimize layık bir mücadele sergileyeceğiz. Başta Galatasaray ve Fenerbahçe gibi büyük kulüpler ile Türkiye çapında ün yapmış takımlarla yarışacağımız bu organizasyonda Yalova’yı en iyi şekilde temsil edeceğimizden kimsenin şüphesi olmasın” dedi.

Ayrıca antrenör Deviren, organizasyon boyunca otel masraflarını karşılayacak Yalova Belediyesi’ne teşekkür ettiklerini dile getirdi.

YORUM EKLE

banner137

banner138