Yıldırım’dan teşekkür

Polisgücü Spor Kulübü Başkanı Selami Yıldırım, Yalova Küçük Kızlar Voleybol Mahalli Ligi şampiyonu olduktan sonra Tekirdağ’da yapılan Türkiye Şampiyonası’na giden Polisgücü Bayan Voleybol oyuncularına ve antrenör Nejdi Serbest’e teşekkür etti.

Yıldırım’dan teşekkür
Takıma destek vermek için Tekirdağ’a giden kafile içerisinde Polisgücü Spor Kulübü Başkanı Selami Yıldırım ve Emniyet Şube Müdürü Ali Kaan Abanoz’da yer almıştı. Tekirdağ’da ki mücadelesinde Polisgücü’nün sultanları son karşılaşmasında ev sahibi olan Tekirdağspor’a mağlup olarak Bölge 3.’lüğünü elde etmişti.

Oyuncularının tecrübe kazandığına vurgu yapan Polisgücü Spor Kulübü Başkanı Selami Yıldırım, ”Yalova’da şampiyon olduktan sonra Türkiye Şampiyonası için Tekirdağ’a gittik. Burada oyuncularımız üstün performans sergilediler. Ancak son maçımızda ev sahibi olan Tekirdağspor’a mağlup olarak Bölge 3.’sü olduk. Bu bizim için başarıdır. Bu başarıda emeği geçen oyuncularımıza ve antrenörümüz Nejdi Serbest’e Yönetim kurulumuz Ve Onursal Başkanımız Ahmet Selim Akyildiz adina gösterdikleri gayretten dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

YORUM EKLE

banner137

banner138