YOSK antrenmanlara bugün başlıyor

Yalova’yı Garanti Bankası Tekerlekli Sandalye Basketbol Süper Liginde temsil eden Yalova Ortopedikler Spor Kulübü KKTC Turkcell maçı hazırlıklarına 30 Nisan'da başlıyor. Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu, Dubai’de kamp yapan Tekerlekli Sandalye Basketbol A Milli takımından dolayı karşılaşmaları 4 Mayıs'a kadar ertelemişti.

YOSK antrenmanlara bugün başlıyor
Yalova Ortopedikler Spor Kulübü (YOSK) Başkanı Alpaslan Erkoç, sporcularına 30 Nisana kadar izin verdiklerini ve bu iznin sona ererek çalışmalara kaldıkları yerden devam edeceklerini söyledi.

Erteleme sonrasında , KKTC Turkcell ile 4 Mayısta oynayacaklarını hatırlatan Erkoç, “oyuncularımız 30 Nisanda Yalova’ya gelerek bu maçın hazırlıklarına başlayacaklar. Bu maçı kazanmaktan başka bir şey düşünmüyoruz. Oyuncularım moral ve motivasyon olarak çok iyi durumdalar” dedi.

Avrupa umutlarını koruduklarını belirten Yalova Ortopedikler Spor Kulübü (YOSK) Başkanı Alpaslan Erkoç,”Ligin bitimine iki hafta kaldı. Önümüzdeki iki maçımızı da kazanmak istiyoruz. önceleri ligde kalmak bize mutluluk verirdi. Şimdiler de ise Avrupa kapılarını zorluyoruz. Bu hem bizim hem de Yalova’nın adının duyulması hususunda muhteşem bir şey. İnşallah koyduğumuz hedefe 2 hafta sonra ulaşırız” diyerek sözlerini tamamladı.

 

YORUM EKLE

banner137

banner138