YOSK’tan Hande Yener Sürprizi

İlimizin tekerlekli sandalye basketbolundaki temsilcisi ve Avrupa Fatihi olan Yalova Ortopedikler Spor Kulübü, Ağustos ayı içerisinde Türk popunun sevilen ismi Hande Yener’i getirerek ses getirmeye hazırlanıyor.

 YOSK’tan Hande Yener Sürprizi

İlimizin tekerlekli sandalye basketbolundaki temsilcisi ve  Avrupa Fatihi olan Yalova Ortopedikler Spor Kulübü, Ağustos ayı içerisinde Türk popunun sevilen ismi Hande Yener’i getirerek ses getirmeye hazırlanıyor.


Daha önce ki konserlerde Murat Boz, Halil Sezai, Koray Avcı, Fettah Can, Mustafa Ceceli, İrem Derici, Ceza gibi isimleri Yalovalılarla buluşturan YOSK, bir büyük konsere daha hazırlanıyor. Ağustos ayı içerisinde Barış Manço Açık Hava Tiyatrosunda verilecek konserde Hande Yener, en sevilen şarkılarını YOSK için Yalovalılara söyleyecek.


Yalova Ortopedikler Spor Kulübü Başkanı Alpaslan Erkoç,” 2017-2018 sezonu öncesinde kulübümüze destek amaçlı olarak bu yıl Hande Yener’i Yalovalılarla buluşturacağız. Daha önce olduğu gibi yine bir büyük organizasyona daha imza atacağız. Türk poponun 7’den 70’e herkesin sevgilisi olan sevgili Hande Yener YOSK için sahne alacak. Biletlerimiz çok yakında satışa çıkacaktır” dedi. 

YORUM EKLE

banner137

banner138