Kadıköy’de Yeni Yollar Açılıyor

Kadıköy Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler belde genelinde yeni yollar açarken, rutin çalışmalarını sürdürüyor.

Kadıköy’de Yeni Yollar Açılıyor

Kadıköy Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından yürütülen yeni yol açma çalışmaları devam ediyor. Program dahilinde belirlenen ihtiyaçlara göre çalışmalarını farklı bölgelerde aynı anda devam ettiren Fen İşleri Müdürlüğü, bu kapsamda yeni yolları vatandaşların hizmete sunmayı hedefliyor. Diğer yandan Kadıköy Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler belde genelinde gün içi rutin faaliyetlerini aralıksız sürdürüyor.

Banklar boyanıyor, bakımları yapılıyor

Kadıköy Belediyesine bağlı ekipler tarafından beldenin çeşitli noktalarında bulunan bank ve ahşap oturma gruplarının vernik ve boyama çalışmaları hız kesmeden devam ediyor.

Uzun süreli kullanımdan dolayı yıpranmış banklar tamir edilerek ve yeniden boyanarak vatandaşlarımızın hizmetine yeniden sunuluyor.

Parklarda onarım çalışmalarına devam

Belde genelinde bulunan mevcut park ve yeşil alanlarda çevre düzenleme ve bakım çalışmaları yapılıyor. Belediye ekipleri, vatandaşların yemyeşil ve bakımlı alanlarda vakit geçirmeleri amacıyla çalışmalarını kesintisiz olarak sürdürüyor.

YORUM EKLE