31 Mart yerel seçimlerinde Bayraktepe Mahallesi için adaylığını açıklayan Adem Taştan, “Mahalle sakinlerimizin yanında olacağız” dedi. Taştan, mahallelerinin daha iyi bir geleceğe kavuşması için adaylık başvurusunda bulunduklarını ve mahalle sakinlerine en iyi hizmeti sunmak için yola çıktıklarını belirtti. Mahallelerinin gelişimi ve yaşam kalitesinin artırılması için adalet, liyakat ve devlet adabı prensiplerine bağlı kalacaklarını vurgulayan Taştan, hiçbir yerden icazet almadıklarını ve sadece mahalle sakinlerinin hizmetkarı olmak için aday olduklarını dile getirdi. Adaylık sürecinde mahalle sakinlerinin desteğini ve katılımını beklediklerini ifade eden Taştan, "Ya yeni bir yol bulacağız, yada yeni bir yol açacağız" diyerek mahallelerinin geleceği için kararlılıklarını ortaya koydu. Adaylık sürecinde halkın sorunlarına çözüm odaklı yaklaşacaklarını ve mahallelerinin her bir bireyinin refahı için çalışacaklarını belirtti.

Aza adaylarını tanıttı

Muhtar Adayı Adem Taştan, aza adaylarının isimlerini de paylaştı. Taştan, “Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için aza adaylarımız ile birlikte bu yola çıktık. Ayhan Mengüverdi, Hasan Şeker, Onur İslamoğlu, Serhat Bozkurt, Üzeyir Gümüş, Semih Tavukçu, Tarık Yalçın ve Sena Bulun ile birlikte bu yola baş koyarak, mahalle halkımızın huzur ve refahı için canla-başla çalışacağız” dedi.

‘Mahalle sakinlerimizin yanında olacağız’

Taştan ve ekibi, mahallelerindeki altyapı sorunlarından, çevre düzenlemesine, sosyal etkinliklerden, gençlerin istihdamına kadar geniş bir yelpazede hizmet vermeyi hedefliyor. Taştan, yaptığı açıklamada, “Mahalle sakinlerinin katılımını ve görüşlerini önemseyerek, ortak akılla hareket etmeyi ve mahalle demokrasisini güçlendirmeyi amaçlıyoruz. Adaylık sürecinde şeffaf bir iletişim ve samimiyetle hareket edeceğiz. Mahalle sakinlerinin her zaman yanlarında olacağız. Adaylık sürecindeki bu kararlılık ve halka duyulan güvenle birlikte, Bayraktepe Mahallesi'nin daha yaşanabilir, daha güzel bir yer olması için çaba göstereceğiz” dedi.

Adem Taştan kimdir?

Yabani Otlar Temizlendi Yabani Otlar Temizlendi

1974 Gümüşhane doğumlu. Yaklaşık 40 yıldır Bayraktepe Mahallesi’nde ikamet ediyor. Evli ve üç çocuk babası. Çeşitli sosyal ve kültürel faaliyetlerin yanı sıra aktif futbolculuk ve yöneticilik yaptı. Uzun süre iç ve dış yapı dekorasyon sektöründe faaliyet gösterdi.

Editör: Arda Yavuz