Adnan Menderes Mahallesi’nde Bakım Ve Onarım Çalışmaları Başladı Adnan Menderes Mahallesi’nde Bakım Ve Onarım Çalışmaları Başladı

31 Mart Pazar günü gerçekleşen Mahalli İdareler Genel Seçimlerinin ardından Belediye Başkanı seçilen isimler yoğun bir ziyaretçi trafiği ile karşı karşıya kalmıştı. Makamlarında misafirlerini ağırlayarak tebrikleri kabul eden Belediye Başkanları aynı zamanda da farklı seçim bölgelerinde kazanan mevkidaşlarını da kabul ederek bir araya geliyor. Bu kapsamda Subaşı’ndaki ikinci kez Belediye Başkanlığı görevini üstlenme hakkının kazanan Turan Canbay, Kadıköy’de uzun yıllar sonra seçimleri kazanan ilk CHP’li isim olan Kadıköy Belediye Başkanı Yılmaz Tavşan’ı ağırladı.
“Yapacağımız çalışmalar hakkında konuştuk”
Mevkidaşı Başkan Tavşan’ı ağırlayan Başkan Canbay resmi sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda ziyarete ilişkin, “Kadıköy Belediye Başkanımız Sayın Yılmaz Tavşan’ı belediyemizde ağırlamaktan memnuniyet duydum. Yeni hizmet dönemimizde, birlikte üreteceğimiz ve dayanışma içinde yapacağımız çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulunduk. Değerli Başkanımıza nazik ziyareti için teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum.
Haber/Göktuğ Doğukan Yüksel

Editör: Arda Yavuz