‘BİRLİK VE BERABERLİK İÇERİSİNDEYİZ’

Türkiye’de nüfusun küçümsenmeyecek bir bölümünü engellilerin oluşturduğu söyleyen Altınova Belediye Başkanı Yasemin Fazlaca,’ İlçemizde yaşayan engellilerimizi sadece 10-16 Mayıs Dünya Engelliler haftasında değil sürekli ziyaret edecek, engelli ailelerimiz ile sürekli bir araya geleceğiz. Toplum olarak birlik ve beraberlik içinde mutlu ve huzurlu bir yapıya ulaşacağız.’ dedi.

Altınova Belediyesi Kurban Bayramı Öncesi Camileri Temizledi Altınova Belediyesi Kurban Bayramı Öncesi Camileri Temizledi

Yalova Altinova Belediye Baskan Yasemin Fazlaca Engelliler Haftasi (3)‘ENGELLİ İSTİHDAMI HUSUSUNDA ÜZERİMİZE DÜŞENİ YAPACAĞIZ’

İlerleyen süreçlerde Altınova’da yapılacak olan projelerle de engelleri rafa kaldıracaklarını belirten Belediye Başkanı Fazlaca,’ Her birimiz birer engelli adayıyız. Bizler engelleri rafa kaldıracak, onların hayatlarını kolaylaştıracak projeler üreteceğiz. Engelli istihdamı hususunda da Altınova Belediyesi olarak üzerimize düşen görevi yerine getireceğiz.’ dedi.

Yalova Altinova Belediye Baskan Yasemin Fazlaca Engelliler Haftasi (2)ENGELLİLER HAFTASI KUTLU OLSUN'

Bilinçli her vatandaşın engelliler sevgi ve anlayışla kucaklayacağını belirten Başkan Fazlaca,’ Vatandaşlarımızın bu konuda bilinçlendirilmesi önemlidir. Engelli vatandaşlarımızın meselelerine kalıcı ve köklü çözümler üretme yolunda kat ettiğimiz mesafelerin daha da güçlenmesi temennisiyle 10-16 Mayıs Dünya Engelliler Haftasını kutluyorum” diye konuştu.

Editör: Arda Yavuz